МЕНЮ
сервіс: (067) 640 00 19
Зателефонувати
професійний моторний сервіс
Ремонт та сервіс дизельних двигунів
Сервіс Ремонт Запасні частини СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ
СASE, New Holland, John Deere, CLAAS, LAVERDA, Massey Fergusson, Challenger, FENDT, DEUTZ FAHR, KRONE, HOLMER, ROPA
Напишіть нам зараздля швидкої оцінки вартості ремонту
Ремонт сільгосптехніки

Обслуговування сільгосптехніки

Наша компанія готова надати ряд послуг по обслуговуванню техніки. Немає дрібної або великої роботи - є необхідне обслуговування сільгосптехніки для її якісної роботи. Як повноцінний капітальний ремонт двигуна, так і ремонт дрібної поломки - все вимагає професійної підготовки і діагностики.

На аграрному ринку, обслуговування сільгосптехніки в Україні існує досить компаній, що надають послуги з ремонту, сервісу і продажу запасних частин. До і після робіт в полі, на стійці або в господарстві, необхідно проводити технічне обслуговування сільгосптехніки. Ресурси нашої компанії мають у своєму розпорядженні технічними відвідинами для проведення якісного та професійного обслуговування сільгосптехніки - проведення комп'ютерної діагностики на стендах, проведення ремонтних робіт по демонтажу, монтажу і «холодної» прокатки двигуна.

Якщо існує необхідність проведення ремонту, і обслуговування сільгосптехніки за місцем - виїжджає команда механіків і мотористів до місця перебування техніки.

Одним з етапів обслуговування сільгосптехніки - проведення дефектації. Перед проведенням ремонту трактора, комбайна, силової техніки або збиральної, дефектації дає зрозуміти ступінь несправностей техніки. Наступні етапи технічного обслуговування сільгосптехніки: ремонт та перевірка основних технічних моментів; перевірка масел, їх заправка; шиномонтаж; електротехнічні роботи; перевірка гідравліки. Технічне обслуговування сільгосптехніки - це періодичний і плановий огляд з метою запобігання поломок і неполадок.

Крім ремонту сервісу, обслуговування сільгосптехніки включає себе також очищення техніки після польових робіт, підготовку техніки до польових робіт або фарбування. Однією досить важливою послугою на ринку обслуговування сільгосптехніки є - консультація та проведення консервації сільгосптехніки для відпочинку взимку.

Правильно організований сервіс по ремонту і обслуговуванню техніки забезпечує безперебійну роботу техніки і фермерства в цілому. Своєчасне проведення технічного обслуговування сільгосптехніки дозволяє уникнути капітального ремонту або серйозних поломок і замін.

Наші послуги:

Обслуговування сільгосптехніки
Технічне обслуговування сільгосптехніки
Ремонт і обслуговування сільгосптехніки

Відгуки та коментарі:

Обратился первый раз. Ребята приехали как и обещали, все по месту посмотрели, уточнили цену и оперативно все сделали.

Виталий

Мастер, который занимался диагностикой, внимательно провел диагностику, нашел все проблемы. Ну и плюс увидел пару «косяков», которые тут же поисправляли.

Михаил

Хочу сказать огромное спасибо менеджеру Марине. Не ожидал, что девушка так поможет по моторам. Очень внимательно отнеслась к моей проблеме и была на связи до тех пор, пока работа была сделана.

Александр

Порадовало, что все необходимые запасные части были доставлены к назначенному времени.

Владимир

Хотел сказать следующее: диагностику сделали хорошо, главное, что не втюхивают лишнего! Отремонтировали быстро. Единственный минус – не все запчасти были по месту, поэтому пришлось пару дней подождать.

Анатолий

Делал ремонт по мелочам, цены – в принципе наравне со всеми. Замена масла была проведена быстро. Обслуживанием доволен.

Сергей

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені символом *

КОМАНДА КВАЛІФІКОВАНИХ МОТОРИСТІВ ВИРІШИТЬ ЗАДАЧІ З СЕРВІСУ ТА РЕМОНТУ ВАШИХ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ, СЕРЕД ЯКИХ:
Наші переваги:

Оперативно реагуємо та безкоштовно надаємо консультацію на Ваше звернення по сервісу.

Організовуємо виїзд сервісної служби на огляд Вашої техніки «день-в-день» за можливості та наявності вільних сервісних спеціалістів в будь-який регіон України.

Забезпечуємо комплексний ремонт усіх вузлів та систем двигуна та надаємо гарантію.

Демонтуємо, монтуємо та транспортуємо Ваш двигун силами нашої сервісної служби.

Ремонтуємо Ваш двигун та замінюємо тільки ті запасні частини, які підлягають заміні для забезпечення надійної та довгострокової роботи двигуна.

Забезпечуємо оптимальний комплексний перелік запасних частин високої якості, необхідний для ремонту Вашого двигуна.

Маємо у наявності ремкомплекти на більшість двигунів або забезпечимо оперативну комплексну доставку необхідних запасних частин з Європи власним транспортом.

Пропонуємо гнучкі фінансові умови співпраці, конкурентні ціни на послуги з ремонту та запасні частини.