МЕНЮ
сервіс: (067) 640 00 19
Зателефонувати
професійний моторний сервіс
Ремонт трансмісій, кпп, мостів, радукторів
Сервіс Ремонт Запасні частини ТРАНСМІСІЙ, КПП, РАДУКТОРІВ, МОСТІВ
Напишіть нам зараздля швидкої оцінки вартості ремонту
Ремонт тракторів, комбайнів
Ремонт трансмісій, КПП, радукторів, мостів

Ремонт коробки передач

Одним з часто запитуваних послуг при діагностиці - ремонт коробки передач. Після завершення польових робіт, сільськогосподарська техніка вимагає уважного технічного огляду. І особливу увагу вимагають ті частини агрегату, які активно використовуються при роботі. Тому ТО і ремонт коробки передач - перше, що необхідно перевірити.

Залежно від року випуску і комплектації техніки, ремонт і регулювання коробки передач, а також вартість ремонту кпп, може мати свої нюанси. За якими ознаками можна зрозуміти, що необхідний ремонт КПП. Основна причина - порушення правильного зачеплення шестерень - їх туге включення і/або виключення шестерень і муфт при перемиканні передач. ТО і ремонт коробок передач також варто проводити при підвищенні шумів і стукотів, мимовільному відключенні і занадто вільного ходу важеля.

Але, в основному, капітальний ремонт коробок передач складається з наступних етапів:

Іноді, для додаткового огляду знімають навіть кришку і раздатку. З цих причин, наша порада - не проводити самостійно ремонт КПП, навіть в тому випадку, якщо не погано розбираєтеся в тому, що перебувати під капотом вашої машини. Сільськогосподарська техніка - це особливий вид техніки, зі своєю потужністю і нюансами, габаритами і можливими помилками при роботі.

Питання, яке задає собі кожен власник техніки - скільки коштує ремонт коробки передач. Одне можна сказати точно - необхідно провести зняття коробки передач і вже на стенді перевірити все. Ціна буде залежати від кількості процесів, які необхідно провести. Вартість ТО і ремонту коробки передач визначається індивідуально, враховуються пробіг техніки і рівень поломок деталей. Тому, після проведення діагностики, наші фахівці запропонують прийнятний план ремонту і прайс.

Компанія «Про Моторс» гарантує позитивний результат роботи вашого агрегату за доступними цінами і на зручних умовах. Ми проводимо механічну і електронну діагностику. Всі роботи проводимо за технологічною картою.

Наші послуги:

Ремонт коробки передач
Ремонт кпп
ТО і ремонт коробки передач

Відгуки та коментарі:

Обратился первый раз. Ребята приехали как и обещали, все по месту посмотрели, уточнили цену и оперативно все сделали.

Виталий

Мастер, который занимался диагностикой, внимательно провел диагностику, нашел все проблемы. Ну и плюс увидел пару «косяков», которые тут же поисправляли.

Михаил

Хочу сказать огромное спасибо менеджеру Марине. Не ожидал, что девушка так поможет по моторам. Очень внимательно отнеслась к моей проблеме и была на связи до тех пор, пока работа была сделана.

Александр

Порадовало, что все необходимые запасные части были доставлены к назначенному времени.

Владимир

Хотел сказать следующее: диагностику сделали хорошо, главное, что не втюхивают лишнего! Отремонтировали быстро. Единственный минус – не все запчасти были по месту, поэтому пришлось пару дней подождать.

Анатолий

Делал ремонт по мелочам, цены – в принципе наравне со всеми. Замена масла была проведена быстро. Обслуживанием доволен.

Сергей

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені символом *

КОМАНДА КВАЛІФІКОВАНИХ МОТОРИСТІВ ВИРІШИТЬ ЗАДАЧІ З СЕРВІСУ ТА РЕМОНТУ ВАШИХ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ, СЕРЕД ЯКИХ:
Наші переваги:

Оперативно реагуємо та безкоштовно надаємо консультацію на Ваше звернення по сервісу.

Організовуємо виїзд сервісної служби на огляд Вашої техніки «день-в-день» за можливості та наявності вільних сервісних спеціалістів в будь-який регіон України.

Забезпечуємо комплексний ремонт усіх вузлів та систем двигуна та надаємо гарантію.

Демонтуємо, монтуємо та транспортуємо Ваш двигун силами нашої сервісної служби.

Ремонтуємо Ваш двигун та замінюємо тільки ті запасні частини, які підлягають заміні для забезпечення надійної та довгострокової роботи двигуна.

Забезпечуємо оптимальний комплексний перелік запасних частин високої якості, необхідний для ремонту Вашого двигуна.

Маємо у наявності ремкомплекти на більшість двигунів або забезпечимо оперативну комплексну доставку необхідних запасних частин з Європи власним транспортом.

Пропонуємо гнучкі фінансові умови співпраці, конкурентні ціни на послуги з ремонту та запасні частини.