МЕНЮ
сервіс: (067) 640 00 19
Зателефонувати
професійний моторний сервіс
Ремонт та сервіс дизельних двигунів
Сервіс Ремонт Запасні частини
Напишіть нам зараздля швидкої оцінки вартості ремонту

ПроМоторс на AgroExpo 2021

    В очередной раз наша Компания Про Моторс участвовала в выставке AgroExpo 2021. Всегда приятно увидеться с нашими постоянными клиентам, обсудить текущие задаВ черговий раз наша Компанія Про Моторс брала участь у виставці AgroExpo 2021. Завжди приємно побачитися з нашими постійними клієнтам, обговорити поточні завдання, поділитися новинами, а також познайомитися з новими. На виставці були представлені майже всі відомі бренди сільськогосподарського машинобудування, як іноземні, так і вітчизняні. Зокрема «JohnDeere», «NewHolland», «Case», «Versatile", "Fendt», «Claas», «Гомсільмаш», «ХТЗ», Ельворті, «Лозівські машини» та інші. Вперше були представлені експозиція підприємств Великобританії.

    Компанія Про Моторс є офіційним дилером Weichai (ними комплектуються КрАЗ, МАЗ, ХТЗ, азіатські виробники лад і спец теника), і сертифікованим сервісом по Cummins (Case і New Holland до 2010 гв, весь модельний ряд Versatile). Так що нас Ви могли зустріти саме біля цих стендів. Наша компанія займається професійним сервісом сільськогосподарської техніки, і двигунів зокрема, вже 23-й рік. По більшості моделей CUMMINS, FPT, John Deere, Deutz, Mercedes, Perkins, ММЗ двигунів наші фахівці що називається «собаку з'їли», і ми запропонуємо своїм клієнтам оптимальний і конкурентний бюджет для отримання безвідмовної роботи техніки.

    Але крім усім відомих марок двигунів ми з готовністю беремося і успішно ремонтуємо менш відомі, і навіть рідкісні на ринку двигуни, такі як Doosan, Foton і ін.

    AgroExpo 2021 стала одним із продуктивних івентів для нашої компанії в цьому році!

    "Продуктивність - не випадковість. Це результат прагнення до досконалості, розумного планування і цілеспрямованих зусиль "- Пол Дж. Мейер.