МЕНЮ
сервіс: (067) 640 00 19
Зателефонувати
професійний моторний сервіс
Ремонт та сервіс дизельних двигунів
Сервіс Ремонт Запасні частини для дизельних двигунів
CUMMINS, FPT, John Deere, MAN, CAT, DEUTZ, Volvo, SISU, Mercedes, Perkins, JCB
Напишіть нам зараздля швидкої оцінки вартості ремонту
Ремонт тракторів, комбайнів
Ремонт дизельних двигунів

Що варто знати при першій діагностики двигуна

До вибору автомеханіків і компанії, яка буде надавати послугу - комплексное діагностика двигуна слід підійти з належною увагою. Важливо розуміти, що команда мотористів повинна показати високі стандарти роботи - комп'ютерна та електронна діагностика двигуна, демонтаж і розбирання двигуна повинні проводитися на спеціалізованому стенді сервісної компанії.

Перший і найважливіший етап капітального ремонту - це діагностика дизельного двигуна. Перевірка всіх параметрів компресії в циліндрах і тиск моторного масла. Така комплексна діагностика двигуна дає відповідь про зношеність вузлів двигуна, змінних частин і покаже необхідний обсяг ремонту. Залежно від модифікації двигуна, якісна діагностика двигуна може зайняти в середньому 3-5 годин.

Професійна діагностика двигуна трудомісткий процес: адже двигун це серце будь-якої техніки і від того як воно працює, буде залежати робота трактора, комбайна або збиральної техніки. Виробники сільгосптехніки не стоять на місці і постійно пропонують нововведення і вдосконалення. Правильне співвідношення людського фактора і комп'ютерної діагностики двигуна дасть кращий результат. Залежно від наповненості програми і модифікації двигуна, комплексна діагностика проводиться за такими етапами:

Скільки може коштувати комп'ютерна діагностика двигуна і чи варто їй довіряти більше, ніж висновків самого досвідченого механіка. Наша компанія використовує досвід мотористів і електронну діагностику двигуна для забезпечення якісного ремонту. І довгостроковості роботи двигуна. Але, ціна діагностики двигуна буде залежати від партнерських угод. Адже нашій компанії важливо, щоб ваш двигун отримав професійну діагностику, а наші партнерські взаємини були довгостроковими.

Наші послуги:

Діагностика двигуна
Профессиональная диагностика двигателя
Комплексна діагностика двигуна

Відгуки та коментарі:

Обратился первый раз. Ребята приехали как и обещали, все по месту посмотрели, уточнили цену и оперативно все сделали.

Виталий

Мастер, который занимался диагностикой, внимательно провел диагностику, нашел все проблемы. Ну и плюс увидел пару «косяков», которые тут же поисправляли.

Михаил

Хочу сказать огромное спасибо менеджеру Марине. Не ожидал, что девушка так поможет по моторам. Очень внимательно отнеслась к моей проблеме и была на связи до тех пор, пока работа была сделана.

Александр

Порадовало, что все необходимые запасные части были доставлены к назначенному времени.

Владимир

Хотел сказать следующее: диагностику сделали хорошо, главное, что не втюхивают лишнего! Отремонтировали быстро. Единственный минус – не все запчасти были по месту, поэтому пришлось пару дней подождать.

Анатолий

Делал ремонт по мелочам, цены – в принципе наравне со всеми. Замена масла была проведена быстро. Обслуживанием доволен.

Сергей

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені символом *

КОМАНДА КВАЛІФІКОВАНИХ МОТОРИСТІВ ВИРІШИТЬ ЗАДАЧІ З СЕРВІСУ ТА РЕМОНТУ ВАШИХ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ, СЕРЕД ЯКИХ:
Наші переваги:

Оперативно реагуємо та безкоштовно надаємо консультацію на Ваше звернення по сервісу.

Організовуємо виїзд сервісної служби на огляд Вашої техніки «день-в-день» за можливості та наявності вільних сервісних спеціалістів в будь-який регіон України.

Забезпечуємо комплексний ремонт усіх вузлів та систем двигуна та надаємо гарантію.

Демонтуємо, монтуємо та транспортуємо Ваш двигун силами нашої сервісної служби.

Ремонтуємо Ваш двигун та замінюємо тільки ті запасні частини, які підлягають заміні для забезпечення надійної та довгострокової роботи двигуна.

Забезпечуємо оптимальний комплексний перелік запасних частин високої якості, необхідний для ремонту Вашого двигуна.

Маємо у наявності ремкомплекти на більшість двигунів або забезпечимо оперативну комплексну доставку необхідних запасних частин з Європи власним транспортом.

Пропонуємо гнучкі фінансові умови співпраці, конкурентні ціни на послуги з ремонту та запасні частини.